romuvosparkas.lt

Sale
Avalynė Nike Air Force 1 07 Low 61nVUmIT

Avalynė Nike Air Force 1 07 Low 61nVUmIT

Modelis: 61nVUmIT
Yra prekyboje
€314.83 €69.55
Kiekis: + -

Galimos modifikacijos

*

Aprašymas

Vargu ar šių batelių kūrėjas Bruce‘as Kilgore‘as tikėjosi tokios jų sėkmės. Vargu, ar tokios sekmės tikėjosi pats Nike? Turbūt nesuklysime sakydami, jog pats sėkmingiausias modelis Nike istorijoje.  Ne tik pagal pardavimų skaičius, bet ir pagal kartus paminėtus dainose, filmuose ar visų versijų nuo susikūrimo skaičių.

Pavadinimas išties siejasi  su lėktuvu skraidinančiu JAV prezidentus. O milijonų (dabar greičiau milijardų) verta istorija prasidėjo 1982 metais.  Nike reikėjo modelio, kuris prikeltų rinką, parodytų kompanijos inotyvumą . Ir tai įvyko su Nike Air Force 1 – tvirtas dizainas, Nike Air vidpadis, apsauginis dirželis, keičiama raištelių sistema. Nike Air Force 1 ne tik pakeitė kompanijos požiūrį, tai pakeitė visą krepšinio batelių industriją.

Pirmiausia pamėgta tokių žaidėjų kaip Mose Malon‘as, Michael‘as  Cooper‘is, Jamaal‘as  Wilkes‘as, Bobby‘is Jones‘as, populiarumas išaugo iki parduotuvių mažuose miesteliuose. Ypač dėkingi, turėtume būti Baltimoro miestui, kurio 3 sportinės avalynės parduotuvių savininkai, žinomi kaip  The Three Amigos, tiesiog išsiprašė pakartotinai pagaminti šį modelį, nes populiarumas tiesiog neblėso. Ir jiems pavyko, 1984 jos gavo papildomų 2400 porų (po 1200 kiekvienos versijos).  Žmonės tiesiog plūdo iš Filadelfijos, Niujorko, Vašingtono į šį mažą miestelį nusipirkti poros Nike Air Force 1. Nuo to laiko Nike suprato, jog šis modelis tikrai išskirtinis.

O toliau, kaip sakoma, istorija. Pardavimai, pagamintos versijos tiesiog augo kaip ant mielių. Vienas SportsOneSource analitikas teigia, jog Nike kasmet parduoda nuo 10 iki 12 milijonų Nike Air Force 1 porų. Juos pamilo visi: vaikai, jų tėvai, žvaigždės, politikai. Kompanija dabar gamina tris šio modelio modifikacijas: žemo, vidutinio bei aukšto profilio. Iš viso dabar skaičuojama daugiau nei 2000 skirtingų Nike Air Force 1 porų. Ir neabejojame, jog ateityje šis skaičius tik augs.