romuvosparkas.lt

Sale
Avalynė Nike Air Max 90 Essential DVQWlrZp

Avalynė Nike Air Max 90 Essential DVQWlrZp

Modelis: DVQWlrZp
Yra prekyboje
€312.96 €69.53
Kiekis: + -

Galimos modifikacijos

*

Aprašymas

Pasaulis jau nustebintas ir sužavėtas naująja Nike bėgimo batelių linija Nike Air Max, pirmi du modeliai (Nike Air Max I ir Nike Air Max Light) velniškai geri ir unikalūs. Tad trečiajam modeliui Nike Air Max III teko didžiuliai lūkesčiai. Ir jis juos pateisino su kaupu. Dar vienas garsiojo dizainerio Tinker Hatfield  itin originaliai ir moderniai suprojektuotas bėgimo batelis su moderniausia to meto technologija - Air Max amortizacija.

Šiuo modeliu Nike norėjo dar labiau pagerinti šią naujovę, tačiau tai pasirodė ne taip ir lengva. Tada Tinker Hatfield pasiūlė radikalią idėją - o jei pasistengti neuždengti pade esančios Air Max technologijos, kas mažina jos efektyvumą, o kaip tik palikti ją matomą žmonėms, kas leistų padidinti Air Max plotą ir dar labiau pagerinti patogumą ir smūgio sugėrimą. Tokios idėjos įkvėpimas  - dar ir šiandien žavintis Pompidou Centre pastatas. Visi konstrukciniai elementai, santechnikos ir oro kondicionavimo įrenginiai, funkciniai elementai ir elektros laidų sistema, netgi visi lankytojų transportavimo įrenginiai, kurie rangovų įprastai yra slepiami viduje, Pompidou centre buvo iškelti į išorę. Kuriant likusias modelio dalis Tinker taip pat rizikavo ir naudojo agresyvų, aštrų dizainą, kokio tais laikais nebuvo. Nike vadovams tai sukėlė labai daug nerimo, nes  jie manė, jog jie neatrodo lyg "normalūs" bėgimo bateliai. Tačiau pasitikėdami ankstesniais Tinker darbais, Nike išleido būtent tokią variantą, kokį paruošė dizaineris.

Pasirodo, jog toks sprendimas pasiteisino, nes Nike Air Max III buvo perkami beprotiškais tempais. Pirmosios jų versijos - ryškios ir kontrastingos "Infrared" žmonės geidžia ir ieško iki šiol. Žmonės juos vertino, nes tais laikais jie buvo greiti, lengvi, patogūs, pralaidūs orui, bet ir itin patvarūs. Kompanijai nieko nebeliko tik pratęsti ir praplėsti jų gamybą.

2000 metais Nike netgi priėmė sprendimą pakeisti šio modelio pavadinimą į Nike Air Max 90. Vėliau viena po kitos atsirado naujos spalvos, modifikacijos kaip pavyzdžiui Premium, kuriai buvo suteiktos prabangesnės, daugiau laisvalaikio avalynei skirtos medžiagos. Nors Nike Air Max 90 ir dabar galima naudoti kaip bėgimo batelius, žmonės perka nesustodami dėl išvaizdos, kuri taip traukia akį. Ir šis modelis prigijo ne tik gimtinėje JAV, jį itin pamėgo ir Europa, Japonija, kitos šalys. Nike Air Max 90 tapo tokiu pat globaliu produktu kaip Coca-Cola ar šveicarišku armijos peiliuku. Nike istorijoje Nike Air Max 90 užima svarbią vietą, įrodęs, jog kuriant batelius drąsios, netradicinės idėjos pasiteisina.