romuvosparkas.lt

Sale
Avalynė Nike Free RN Flyknit 2017 ObKoYvid

Avalynė Nike Free RN Flyknit 2017 ObKoYvid

Modelis: ObKoYvid
Yra prekyboje
€375.82 €70.39
Kiekis: + -

Galimos modifikacijos

*

Aprašymas

Nike pervadino savo Free bėgimo batelius, bei atsisakė pavadinimuose rašyti skaičius. Pristatyti naujieji Nike Free RN Flyknit, daugelio teigimu, atitinka prieš tai buvusius Nike Free 4.0 - tai reiškia, kad suteikiamas natūralaus judėjimo jausmas, tačiau kartu suteikiamas ir pėdos palaikymas. Apžvelkime šiuos batelius iš arčiau.

Pirmiausia, kas užkliūna - tai, kad bato gale nėra sutvirtinimo plokštelės, kuri suteikia kojai stabilumo ir tvirtumo, todėl be jos, koja laisviau juda. Būtent dėl to, kai kuriuose atsliepimuose buvo galima rasti pasisakymus, jog užsidėjus šiuos batus, jausmas toks, kad būtų tapkė, o ne kedas ant kojos. Toliau žinoma Flyknit technologija, kuri pripažinkime, bet šiuo metu yra pirmaujanti, kaip inovatyviausia ir labiausiai tenkinanti klientų poreikius. Jos dėka, batelis tiesiog apgaubia koją kaip kojinė ir prisitaiko prie visų jos linkių. Trečia - padas. Jis tiesiog yra tai, ko gali norėt daugelis bėgikų. Tu bėgi su batais, bet to net nejauti. Žinoma, kaip ir su kitais Free batelių serijos modeliais, taip ir su šiais, jie nėra skirti įveikti didelius atstumus, nes įdarbinami kiti kojos raumenys, todėl 10 kilometrų ar daugiau, įveikimas gali tapti tikru iššūkiu net ir patyrusiam atletui. Ir visko apibendrinimas tampa tai, kad šis batas tiesiog nieko nesveria! 10 US dydis sveria vos daugiau nei 200g. 

Nike Free RN Flyknit rekomenduojami įveikti trumpus atstumus ir neturintiems pėdų problemų (tokių kaip plokščiapadystė).