romuvosparkas.lt

Sale
Avalynė Nike Hyperdunk 08 Retro y2kbG7F5

Avalynė Nike Hyperdunk 08 Retro y2kbG7F5

Modelis: y2kbG7F5
Yra prekyboje
€329.00 €67.99
Kiekis: + -

Galimos modifikacijos

*

Aprašymas

Revoliuciją krepšinio kedų pasaulyje sukėlę Nike Hyperdunk sugrįžta, kaip laisvalaikio kedų pavidale. Bet apie viską nuo pradžių... Turbūt nėra tokių, kurie neprisimintų USA Redeem Team. Jeigu esi užuomarša, primenam, kad tai 2008 m. Pekino Olimpinių žaidynių JAV komanda. Tais metais buvo pristatyti revoliuciją krepšinio sukėlę Nike Hyperdunk kedai, su kuriais Kinijoje aukso medalius siekė iškovoti visa Team USA komanda.

Prieš 8 metus Nike paskelbė, kad pradeda inovacijų programą, į kurią buvo įtraukti Nike Hyperdunk kedai ir juose pirmą kartą panaudota Flywire technologija bei amortizaciją užtikrinantis Lunarlon putų mišinys. Naudojamos pažangiausios medžiagos ne tik sumažino batelio svorį, tačiau leido garantuoti maksimalų smūgių sugėrimą bei itin gerą batelio reagavimą į pėdos judesius. Visai neblogai, kai turi galimybę panaudoti NASA naudojamas technologijas, kuriant unikalius krepšinio kedus. Kurdamas šiuos kedus Eric Avar pabrėžė: "Mes ieškojome pačio ekspresyviausio būdo, tad nusprendėme sumažinti viską aplinkui ir paleisti Flywire į gyvenimą". Tokiu būdu žodžiui Flight buvo suteikta nauja sąvoka, suteikusi naujos galios. Visa tai dėka Flywire. Pristatant revoliuciją sukėlusius kedus buvo pasitelkta tuo metu karjeros pike buvusio Kobe Bryant pagalba, kuris viename iš klipų su Nike Hyperdunk kedais peršoko į jį važiuojantį Aston Martin automobilį. 

Po itin didelės sėkmės šįmet, po 8 metų pertraukos, šie kedai su trenksmu sugrįžta , prieš pat RIO 2016 Olimpines žaidynes. Tiesa, kiek kitokiame amplua! Šįkart tai jau laisvalaikiui skirti Nike Hyperdunk 2008 Retro kedai!