romuvosparkas.lt

Sale
Avalynė Nike Hypervenom 3 Elite DF FG qdVNYmdX

Avalynė Nike Hypervenom 3 Elite DF FG qdVNYmdX

Modelis: qdVNYmdX
Yra prekyboje
€319.96 €70.59
Kiekis: + -

Galimos modifikacijos

*

Aprašymas

Nike Hypervenom Phantom III buvo sukurti užtikrinti stabilumui, judrumui ir didesnei jėgai. Skirti mirtinų smūgių savininkams, tokiems kaip Robert Lewandowski, Harry Kane ar Marcus Rashford.

Pirmą kartą Hypervenom istorijoje, Phantom linijos futbolo bateliai turi vientisą Flyknit konstrukcijos paviršių. Jo privalumas – pralaidumas, tamprumas ir įtvirtinimas. Batelių paviršiuje taip pat esanti ACC technologija leidžia kontroliuoti kamuolio valdymą esant sausoms ir drėgnoms oro sąlygoms. Vidinę batelių paviršiaus pusę dengia NikeGrip technologija, kuri neleidžia pėdai slidinėti batelio viduje. Tampri ir vientisa Dynamic Fit įmova yra tarsi kompresinė kojinė, kuri maloniai priglunda prie kulkšnies ir užtikrina patogumą. Kartu su batų raišteliais integruoti Flywire technologijos kabeliai garantuoja gerą įtvirtinimą ir pėdos „užrakinimą“ batelio viduje. 

Asimetriško dizaino suveržiama batų raištelių sistema leidžia išplėsti laisvą batviršio zoną. Dėl ko yra užtikrinama geresnė kamuolio kontrolė. Minkštosios PORON putų pagalvėlės batelių paviršiuje suminkština stiprių kamuolio smūgių metu tenkančius smūgius viršutinei pėdos dalei. 

Nike Hypervenom Phantom 3 Elite DF SG-PRO AC futbolo bateliai turi Anticlog Traction sistemą, kuri užtikrina gerą sukibimą kai rungtyniaujama esant stipriam lietui ar vandens pertekliui aikštėje. Į batelių komplektą įeina papildomi 13 ir 15 milimetrų grifai ir krepšys.