romuvosparkas.lt

Sale
Avalynė Nike Roshe NM Flyknit P6lMcmMp

Avalynė Nike Roshe NM Flyknit P6lMcmMp

Modelis: P6lMcmMp
Yra prekyboje
€310.88 €60.44
Kiekis: + -

Galimos modifikacijos

*

Aprašymas

Roshe dizaineris Dylan Raasch batelių kūrybą pradėjo 2010 m. kuriems įkvėpimo pasisėmė iš meditacijos ir Zen (dvasinio pažinimo sistemos) meistro Roshi, tačiau dėl teisinių priežasčių pavadinimą iš "Roshi" reikėjo pakeisti į "Roshe". 2012 m. Roshe bateliai jau debiutavo rinkoje ir buvo vadinami Roshe Run, vėliau Nike pakeitė pavadinimą į Nike Roshe One. Beveik kiekviena modelio detalė atvaizduoja ramaus meditacijos sodo elementus: padas sukurtas vaflių keptuvės rašto natūralumo jausmui užtikrinti, tačiau dizaineris siekė, jog jie atrodytų kaip akmenys Zen sode, kurie padeda pereiti upę. Tai simbolizuoja pastangas ir tikslo su kliūtimis siekimą. Dylan Raasch fotografavo meditacijos meistrus, vėliau formas bei spalvas pritaike Roshe batelių kūryboje. Dizaineris siekė sukurti kuo universalesnius batelius, dėl to Roshe modelį galima avėti be kojinės ir su ja, kelionių metu intensyviai vaikštant ar tiesiog ramaus poilsio metu. Paties dizainerio teigimu - Roshe tinka beveik viskam. Nike Roshe One nėra tas modelis, kuris būtų įmantriai išpuoštas, tačiau apjungia svarbias detales, reikalingas kasdieninio gyvenimo komfortui. Trumpiau tariant, Nike Roshe Run apibūdinimui puikiai tinka pasakymas, jog genialumas slypi paprastume.

Žvelgiant iš technologijų pusės, svarbu paminėti, jog paviršius pagamintas iš pralaidaus orui tinklelio ir lengvos apsauginės medžiagos kombinacijos. Batelių pade, visame ilgyje, integruota Phylon amortizacinės putos injekcija, dėl to avint šį modelį pėda jaučiasi minkštai ir patogiai. Vidpadis sukurtas taip, kad pėda galėtų jaustis tarsi basa.

Taip pat Nike pagamino ir Flyknit paviršiumi dengtus Roshe One batelius. Flyknit tai ypač lengvas, vienasluoksnis paviršius, kuris pagamintas iš perdirbto poliesterio. Ši unikali Nike technologija yra strategiškai pritaikyta prie pėdos: vienose vietose ji elastinga ir pralaidi orui, o tose vietose, kur betaliams tenka didžiausias krūvis ji yra sustiprinta ir tvirta.