romuvosparkas.lt

Sale
Avalynė Nike Wmns Air Max 1 DLVWChpW

Avalynė Nike Wmns Air Max 1 DLVWChpW

Modelis: DLVWChpW
Yra prekyboje
€390.97 €63.07
Kiekis: + -

Galimos modifikacijos

*

Aprašymas

Nike Air Max 1 pirmieji pasaulyje bėgimo bateliai su matoma oro pagalve, kurios dėka galima pamatyti kaip veikia amortizacinė Air technologija. Nepaisant to, kad oro pagalvė oficialiai pristatyta 1978 metais, tačiau net iki 1987 – ųjų, kol buvo išleisti Nike Air Max 1 bateliai, įspūdžio nepaliko nei sportininkams, nei paprastiems žmonėms. Nike kompanija neprarado tikėjimo ir toliau siekė plėtoti Air technologiją.

Nike CEO, Mark Parker, dalinosi prisiminimais: "Domėjomės ką žmonės galvoja apie Air technologiją ir gavome labai skirtingus atsiliepimus. Daugelis nežinojo ką pasakyti, nes negalėjo matyti kaip technologija veikia. Oro kapsulė buvo integruota į padą, bet nebuvo matoma. Perversmas įvyko kai rinkoje pasirodė Nike Air Max su oro pagalve išorėje."

Įpusėjus 1980 – iesiems, Tinker Hatfield, jau dirbamas Nike kompanijoje, architektūros darbus iškeitė į dizainą. "Kurdamas batelių dizainą aš visada maniau, kad matoma oro pagalvė yra mistika kiekvienam, išskyrus mus - kūrėjus. Žmonėms gal ir patiko mūsų avalynė, bet jie nesiejo jos su veiklos rezultatais", - prisimena dizaineris. Tinker Hatfield pagal išsilavinimą yra architektas ir 1985 metais, po verslo kelionės į Paryžių, pirmą kartą pamatė Nacionalinės kultūros ir meno centro - Georges Pompidou pastatą. Būtent pamatyti langai, laiptai, liftai bei eskalatoriai įkvėpė dizainerį sukurti pirmąjį Air Max modelį.

Oro kapsulė bateliuose tapo matoma dėl sukurto specialaus "lango", esančio kulno srityje. Kai bėgimo bateliai Nike Air Max pasirodė viešai - jie sukėlė tikrą furorą. Nuo 1987 m. birželio iki 1988 m. gegužės buvo parduota daugiau nei milijonas Nike Air Max porų. Bateliai akimirksniu tapo sporto ir dizaino klasika, šie veiksniai lėmė matomos oro technologijos tolimesnę plėtrą ir pakeitė bėgimo avalynės industriją. Air technologija buvo aktyviai afišuojama didelio masto reklaminėje kampanijoje. Per komercinę televiziją transliuojamoje Nike Air Max reklamoje skambėjo The Beatles Revolution daina. Šis atvejis buvo vienintelis kai legendinės grupės kūrinys buvo naudojamas televizijos reklamoje. Šiuo metu Air Max populiarumas nekelia abejonių ir kiekvienas sneaker‘sų fanas su nekantrumu nuolat laukia naujų versijų išleidimo!