romuvosparkas.lt

Sale
Avalynė Nike Wmns Air VaporMax XECTcPmI

Avalynė Nike Wmns Air VaporMax XECTcPmI

Modelis: XECTcPmI
Yra prekyboje
€348.82 €66.51
Kiekis: + -

Galimos modifikacijos

*

Aprašymas

uo tada, kai 1978 m. debiutavo Nike Tailwind batelių modelis, Nike kompanija siekė įgyvendinti vieną tikslą - ištobulinti amortizacijos sistemą taip, jog jaustumeisi lyg vaikščiodamas oru.  Aeronautikos inžinierius Frank Rudy sukūrė ir užpatentavo savo idėją: sukurti amortizacijos sistemą bateliuose, pagrįsta inertinėmis dujomis poliuretano plastikinėje kapsulėje. Ši idėja tapo Nike amortizacinės oro technologijos pagrindu ir buvo nuolatos tobulinama.

Tačiau garsus Nike avalynės dizaineris Tinker Hatfield pasiūlė radikalią idėją - o jei pasistengti neuždengti pade esančios Air Max technologijos, kas mažina jos efektyvumą, o kaip tik palikti ją matomą žmonėms, kas leistų padidinti Air Max plotą ir dar labiau pagerinti patogumą ir smūgio sugėrimą. Tokios idėjos įkvėpimas  - dar ir šiandien žavintis Pompidou Centre pastatas, esantis Paryžiuje. Visi konstrukciniai elementai, santechnikos ir oro kondicionavimo įrenginiai, funkciniai elementai ir elektros laidų sistema, netgi visi lankytojų transportavimo įrenginiai, kurie rangovų įprastai yra slepiami viduje, Pompidou centre buvo iškelti į išorę.

Ankstesni modeliai, tokie kaip Air Max 2016 ir Air Max 2017 oro pagalvę naudojo kaip "čiužinį" pėdai, kai tuo tarpu Vapormax modeliui oro pagalvė yra kaip "variklis", kuriame oras yra kaip specializuoti stūmokliai, kurie teikia paramą reikiamiausiose vietose. 

Nike Vapormax modelis kompaniją dar labiau priartino tikslo link. Vapormax Flyknit bėgimo batelius sudaro daugiau nei 39 000 dalių ir jie 113 g lengvesni už Air Max 2017. Pasak Kathy Gomezo, Nike amortizacijos technologijų inovacijos viceprezidento, prireikė 15-kos bandymų Vapormax batelių padui pagaminti.