romuvosparkas.lt

Sale
Avalynė Timberland 6 Inch Premium Icon Waterproof Boots 0w9Wa2VQ

Avalynė Timberland 6 Inch Premium Icon Waterproof Boots 0w9Wa2VQ

Modelis: 0w9Wa2VQ
Yra prekyboje
€387.87 €64.04
Kiekis: + -

Galimos modifikacijos

*

Aprašymas

Kai galvoji apie Timberland batus, prieš akis atsiranda šis, klasika tapęs modelis - Timberland 6 Inch Premium . Originalūs, vandens nepraleidžiantys batai buvo sukurti daugiau nei prieš 40 metų ir išlieka vienu populiariausiu modeliu iki šių dienų. Vandeniui atsparūs batai puikus pasirinkimas tiems, kas nori tvirtų, patikimų, meistriškai sukurtų batų.

Išskirtinė vandens atsparumo savybė turi savo istoriją, kuri prasidėjo 1965 m. kai tuometinės kompanijos vadovai, kuriuos sudarė tėvas ir du broliai, batų gamybos efektyvumą padidino pasitelkiant pado gaminimo mašiną. To pasekoje batai tapo neperšlampami. Laikui bėgant kompanijai vadovauti liko tik broliai Swartzai ir jie norėjo dar labiau ištobulinti gaminamus batus, todėl kreipėsi į padangų gamintoją Goodyear, kad padėtų sukurti padą iš sintetinio kaučiuko, kuris būtų tinkamas net ir didžiausią krūvį gaunamiems batams. Po įvairių bandymų buvo sukurti, tikrų tikriausi, neperšlampami batai, kuriems buvo suteiktas Timberland vardas. Kūrėjai batų patikimumu buvo tokie tikri, jog nuolatos pabrėždavo, jog tai vandeniui atsparūs batai.

Šiomis dienomis naudojami įvairūs testavimai, skirti patikrinti vandens atsparumo savybę. Batai patalpinami į kibirą su vandeniu ilgam laikui. Baigus testavimą, avalynės vidus turi išlikti visiškai sausas. Papildomai atliekamas dar vienas testas, kuris vadinamas"Flex-test", jo metu imituojamas, net 27 km ėjimas, sraunia vandens srove. Sėkmingų bandymų dėka, galime neabejoti Timberland 6 Inch Premium Waterproof atsparumu vandeniui. Guminis batų padas užtikrins gerą sukibimą su žeme bei universalų prisitaikymą prie bet kokio paviršiaus.

Timberland savo gamyboje kelia aukštus standartus kokybės užtikrinimui bei atsakingam gamtos saugojimui, todėl batų gamyboje panaudota mažiausiai 50 % perdirbamų medžiagų. Taip pat batų kūryboje daug dėmesio buvo skiriama visą dieną stovintiems žmonėms, todėl panaudota anti-nuovargio (anti-fatigue) technologija, kuri leidžia pamiršti pavargusių pėdų jausmą. Ši technologija intergruota batų tarppadyje, kuriame kūgio formos atrama suteikia išskirtinį komfortą stovint bei gerai sugeria smūgius.

Sandarūs batai pasirūpins komfortu viduje, o drėgmę paliks išorėje. Timberland 6 Inch Premium privers Tavo pėdą jaustis laimingai ne tik komforto atžvilgiu, tačiau net ir ekstremalių sąlygų metu padės išlikti stilingai.