romuvosparkas.lt

Sale
Avalynė adidas Dame Lillard 4 Dame Time cX0t1R7w

Avalynė adidas Dame Lillard 4 Dame Time cX0t1R7w

Modelis: cX0t1R7w
Yra prekyboje
€361.82 €60.12
Kiekis: + -

Galimos modifikacijos

*

Aprašymas

Prieš pat naująjį NBA sezoną adidas, spalio 4 d., pristatė visiškai naujus Portland „Trail Blazers“ žvaigždės ir Hip-Hop’o atlikėjo vardinius krepšinio batelius – adidas Dame 4. Bateliai sukurti tam, kad panaikintų menkiausius su bateliais susijusius trigdžius. Naujieji Dame 4 garantuoją ilgalaikį komfortabilumą ir užtikrina visapusišką įtvirtinimą nenumaldomoje D.Lillard kovoje kiekviename krepšinio aikštelės centimetre.

adidas Dame 4 – nepriekaištingai suprojektuotas krepšinio batelių modelis, kur pagrindinis dėmesys akcentuotas batelių funkcionalumui, stabilumui ir lengvumui. Tai yra tai ko reikalavo Damian Lillard iš adidas krepšinio batelių kūrėjų. Vientisą adidas Dame 4 batelių dizainą dengia itin orui pralaidus tinklelis. Jo paviršiuje pritvirtintos specialios batų raištelių kilputės yra visiška D.Lillard batelių linijos inovacija. Veržiant batų raištelius yra įtempiamos kilputės ir užtikrinamas pėdos įtvirtinimas bei stabilumas batelyje. 

Išilgai pado esanti amortizacinė Bounce technologija užtikrina ne tik gerą krepšinio aikštelės pajautimą, komfortabilumą ir universalumą tiek treniruočių tiek ir rungtynių metu, bet ir smūgių sugėrimą po aukštų D.Lillard šuolių. Išorinė pado dalis vizualiai primena sklindančios muzikinės bangos formą kompiuterio ekrane. Tai yra tiesioginė nuoroda į Dame D.O.L.L.A slapyvardžiu žinomo krepšininko aistrą Hip-Hop muzikai. Didžiosiomis raidėmis užkulnyje išgraviruota YKWTII žinutė skirta visiems skeptikams, nurašantiems Dame sugebėjimus ištempti rungtynes: „You Know What Time It Is“. Užrašas „DAME CERTIFIED“ esantis vidiniame pade turi krepšininko gyvenimo šūkį – „Patience. Persistence. Purpose.“ (liet. k. Kantrybė. Ištvermė. Tikslas). 

Priekinėje batelio dalyje matomi skaičiai turi simbolinę reikšmę apie Damian Lillard kelionę iš Oakland’o į Oregon’ą, pirmuosius NBA naujoko metus, game-winner’į ir skeptikų nuvertinimą.

*35.12 – Damian Lillard statistika vidurinėje mokykloje, padėjusi treneriams atkreipti į jį dėmesį
*25.6.4 – statistika, kurią Dame užfiksavo savo paskutiniaisiais metais Weber State uniersitete
*6 – 2012 m. NBA naujokų biržoje D.Lillard 6-uoju numeriu pasikvietė Portland „trail Blazers“ komanda. Tame pačiame sezone užfiksavęs vidutiniškai 19 taškų, 6,5 assist’o ir 3,1 rebound’o D.Lillard pelnė geriausio NBA metų naujoko titulą.
0.9 – tiek sekundžių likus Dame įmetė game-winnerr’į 2014 m. Nuo to laiko prasidėjo Dame Time laiko skaičiavimas.
0 – būtent tiek procentų davė kritikai netikėję Dame kelione, kuri prasidėjo Oakland’e ir sėkmingai tęsėsi Ogden’e, o dabar tebesitęsia Oregon’e.