romuvosparkas.lt

Sale
Avalynė Nike WMNS Sock Dart SE tJdPDZjQ

Avalynė Nike WMNS Sock Dart SE tJdPDZjQ

Modelis: tJdPDZjQ
Yra prekyboje
€344.80 €64.34
Kiekis: + -

Galimos modifikacijos

*

Aprašymas

Nike Sock Dart laisvalaikio bateliai buvo pradėti kurti 2002 m. kuomet Nike subūrė stiprią dizainerių komandą: Hiroshi Fujiwara, Tinker Hatfield ir Mark Parker, jiems buvo liepta sukurti "kojinę su padu". Šių trijų dizainerių komanda gerai žinoma kaip HTM projektas, yra neaplenkiami savo kūrybingumu ir aistra. HTM komandos sukurti bateliai rinkoje pasirodė 2004m.

Komfortas sukeliantis asociaciją su kojinėmis, Nike kompanijoje buvo siekiamybė jau nuo 1970-ųjų. Pridurtina, kad ši siekiamybė paskatino ir besiūlės avalynės išpopuliarėjimą, tokį kokį turime šiomis dienomis. Nike Sock Dart išsiskiria tuo, kad juose raišteliai nereikalingi, jie pakeisti silikoniniu, mažomis skylutėmis pradurstytu dirželiu. Taip pat silikono apsauga panaudota batelių priekyje, kurios dėka apsaugoma priekinė avalynės dalis bei suteikiama forma.

Sock Dart "knocks your socks off" ("iššok iš savo kojinių") skambus angliškas išsireiškimas, puikiai apibūdinantis pagrindinę batelių savybę, kurios dėka su šiais bateliais nebūtina dėvėti kojinių. Bateliai pasižymi aukšto komforto lygiu ir stabilumu. Lankstus ir orui pralaidus tinklelis padeda pėdai jaustis patogiai, tuo tarpu raištelius atstoja silikoninis dirželis, kuris tvirtai apgaubia pėdą. Amortizaciją padeda užtikrinti per visą padą integruota Phylon puta. Pade integruoti grioveliai padeda pėdai judėti natūraliai.