romuvosparkas.lt

Sale
Vidutinė kaina Apranga RIPNDIP Lord Nermal Longsleeve marškinėliai inzWwY2E

Vidutinė kaina Apranga RIPNDIP Lord Nermal Longsleeve marškinėliai inzWwY2E

Modelis: inzWwY2E
Yra prekyboje
€253.92 €56.70
Kiekis: + -

Galimos modifikacijos

*

Aprašymas

RIPNDIP brand'o pradžia buvo 2009 metais Orlande, Floridoje. RIPNDIP įkūrėjas, riedlentininkas Ryan O'Connor pradėjo šia provokuojančia ir įsimintina fraze puošti savo riedlentę, o netrukus dar ir "užkabino" savo draugus ir bendraminčius... RIP reiškia, kad riedlentininkams nėra galimybės važinėti savo pamėgtose vietose, tai lyg sugadintas malonumas - hobio pabaiga, o DIP, kad geriau pasišalinti iš "spot'o" prieš policijai atvykstant, nei juos sutikti akis į akį. RIPNDIP tarp riedlentininkų tapo savotišku gyvenimo būdo šūkiu. Ir kuo daugiau žmonių pradėjo apie tai kalbėti, tuo labiau Ryan O'Connor pradėjo galvoti apie RIPNDIP marškinėlių gamybą. Savo mamos namų garaže atidaręs "dirbtuves" Ryan pradėjo kurti dizainus ant riedlenčių ir marškinėlių, ir dalinti juos draugams. Po kurio laiko Ryan subūrė bendraminčių komandą, kuri vėliau persikėlė į Los Andželą ir pradėjo savo pomėgį kitame lygyje. Vienu ar kitu būdu hobis virto verslu. RIPNDIP išaugo į gatvės aprangos ir aksesuarų brand'ą.
Pagrindinis prekės ženklo bruožas yra charizmatiški ir atpažįstami simboliai - geraširdis ir drąsus katinas, vardu Lord Nermal ir ekscentriškas ateivis Lil Mayo. Personažai, kurie puošia prekės ženklą, įspūdingi dėl jų kietumo. Jie yra ironiški, juokingi, nematyti, nauji ir drąsūs. Beje, jie dažnai kopijuojami ir klastojami. Visi gaminiai yra gaminami gamyklose Los Andžele, ribotais kiekias. RIPNDIP asortimente galite rasti įvairiausių rūbų, aksesuarų, ženkliukų, pleistrų, prezervatyvų, skėčių, sportinių aksesuarų, žaislų, telefonų įdėkliukų ir dar daug visko. RIPNDIP gatvės kultūra dievina savo nerūpestingumą, laisvę, įdomumą, jaunystę ir pasitikėjimą savimi.
RIPNDIP ypatingas žavesys yra tai, kad net po maždaug aštuonerių metų komanda neprarado motyvacijos ir meilės savo darbui. Nepaisant nuolat augančio populiarumo, RIPNDIP vis dar yra kaip hobis ir gyvenimo būdas. Galbūt dėl to, kad RIPNDIP komandos kūrybinės sėkmės pagrindas yra aistra - aista riedlentėms, aistra gyvenimui, aistra RIPNDIP! Ir kaip sako Lord Nermal, -"Must Be Nice…".